Aktuality

04. 12. 2019

Dražba jde do finále!

Letošní Mikulášská dražba se pomalu, ale jistě blíží ke konci!

Stále můžete vybírat a "bojovat" o 217 zajímavých aukčních předmětů a voucherů. Dražba končí dnes 4.12. mezi 21:00 a 21:30. Časy, do kdy je možné každý předmět dražit, se ale různí! Tak pozor, aby Vám někdo Vaše vytoužené předměty nevyfoukl před nosem :) 

Kdo se ještě nestihl zapojit, neváhejte a zaregistrujte se na stránkách Mikulášské dražby.

29. 11. 2019

Připravit, pozor, teď!

V neděli 1.12. přesně minutu po půlnoci startuje již 8. ročník benefiční aukce s názvem Mikulášská dražba. A ani letos nebude nouze a zajímavé předměty a nevšední zážitky. Mezi položkami můžete najít například dres a helmu s podpisem Jaroslava Kulhavého, nejbarevnější kuchařky od Kamu, vynikající cukroví z Kruhu zdraví nebo vstupenky na představení Comedy club od Lucie Macháčkové. A to je jen opravdu malá ochutnávka předmětů, o které můžete zabojovat. Stačí se registrovat na stránkách www.aukce.rytmusvychod.cz a od momentu spuštění přihazovat na libovolný počet předmětů. Buďte ale ve střehu! Časy, do kdy je možné každý předmět dražit, se různí!

I letos má aukce svůj konkrétní účel. Získáné finanční prostředky použijeme k tomu, bychom mohli našim klientům i nadále poskytovat naše služby v potřebném rozsahu.

Přejeme Vám mnoho štěstí při dražení :) 

04. 11. 2019

Známe výtěžek z koncertu

A je dopočítáno...10. benefiční koncert, na kterém vystoupila skvělá Bára Basiková přinesl krásný výtěžek 76 306,-Kč Děkujeme všem, kteří nás podpořili! Fotografie z koncertu s můžete prohlédnout zde nebo kliknutím na fotku.

 

14. 10. 2019

První střípky z koncertu Báry Basikové

Skvělá Bára Basiková s vynikajícím klavírním doprovodem Luboše Přibyla ohromila návštěvníky 10. benefičního koncertu. Chrudimským divadlem zazněly hity světových a domácích muzikálů, ale také písně z alb báječné Báry Basikové. Potleskem ve stoje odměnili hosté koncertu excelentní výkon obou hudebníků. Propojení výborného koncertu a podpory dobré věci se opět podařilo. Výše výtěžku bude známá během pár dnů.  Výtěžek poslouží k zajištění služby v potřebném rozsahu pro naše klienty.

26. 09. 2019

10. benefiční koncert už je skoro tady!

7. října 2019 v 19,00 vystoupí v chrudimském divadle Karla Pippicha skvělá Bára Basiková. Ještě je pár volných míst, tak neváhejte a pospěšte si pro ně. 
 
Těšíme se na Vás na koncertě!
 
 
06. 09. 2019

Jak se bezpečně chovat na internetu? Dvě přednášky s odborníky pro veřejnost v České Třebové

Zveme tímto širokou veřejnost na cyklus dvou přednášek (určených pro dospělé) s názvem Jak se chovat bezpečně na internetu. 

První z přednášek se bude konat 2. října v 15:30, přednášející bude Bc. Lenka Vilímková, preventistka policie ČR. Druhá přednáška se bude konat o týden později, 10. října, také v 15:30, přednášejícím bude Ing. Petr Kadlec. DiS. Podrobnosti k přednášeným tématům naleznete níže v pozvánce. 
 
Akci organizačně zajišťuje Rytmus Východní Čechy, o.p.s. a Kulturní centrum Česká Třebová. Místem konání je malý salonek Kulturního centra na ulici Nádražní v České Třebové.
 
Je třeba, aby zájemci potvrdili svou účast do 30. 9. 2019 na emailu fucikova@rytmusvychod.cz nebo na telefonu 734 590 689. 
 
 
05. 09. 2019

Ohlédnutí za vernisáží výstavy fotografií ve Svitavách

 

 

 

 

 

 

 

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět