Aktuality

22. 04. 2021

Evropský den pro nezávislý život

Velmi rádi Vás zveme na oslavu EVROPSKÉHO DNE PRO NEZÁVISLÝ ŽIVOT. Společně se Společností pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, z.s. a Rytmusem připravujeme online setkání, na kterém se bude mluvit o přístupné společnosti. 

Tak se přidejte :)

20. 04. 2021

Odvaž se. Domluv se. Prosaď se.

V rámci projektu Přístupná společnost připravujeme kurz komunikačních dovedností. V kurzu se mimo jiné dozvíte, proč je důležitá komunikace a jaké druhy známe, jak udělat dobrý dojem a jak pracovat při komunikaci s vlastním tělem.

První setkání proběhne už 10.5. v Pardubicích.

Podívejte se na pozvánku kliknutím na tento odkaz a NEBOJTE SE PŘIHLÁSIT :) 

16. 03. 2021

Den sociální práce 2021

Milí kolegové, vážení podporovatelé, drazí přátelé, pojďte s námi oslavit den sociální práce!
Náš původní plán byl slavit dnešní den konferencí a osobním setkáním, bohužel to však není možné. Proto posíláme video, které jsme pro Vás společně s pány Petrem Eisnerem a Hynkem Jůnem, kteří měli na konferenci hovořit, připravili.

Věříme, že pro Vás bude zajímavé. Video spustíte zde nebo kliknutím na obrázek.

Přejeme Vám příjemné jarní dny a pevné zdraví. A příště snad osobně na viděnou :-)

 
03. 03. 2021

Pecka v síti jede

Pecka v síti jede i v únoru. Další online setkání se uskuteční 11.3. ve 14 hodin. Jak tento skvělý projekt vznikl a jak se do něj zapojit se můžete dozvědět v článku, který vyšel v Chrudimských novinách

25. 02. 2021

Podpora klientky v karanténě

V Rytmusu vždy podporujeme všechny naše klienty v co největší samostatnosti... Doba covidová pro nás ale připravuje nové výzvy. Podívejte se, jak to vypadá, když je jedna z našich klientek v karanténě... Video zobrazíte kliknutí na tento odkaz nebo kliknutím na fotku.

12. 02. 2021

Kurz společenského vystupování

Po dlouhé pauze jsme se opět setkali s účastníky kurzu Společenského vystupování ze stacionáře Jitřenka v Chrudimi. Na začátku jsme si osvěžili pravidla kurzu. Opakování znalostí z předchozích setkání jsme využili i k tomu, abychom seznámili s kurzem společenského vystupování nového účastníka. Poté si všichni vyzkoušeli několik aktivit zaměřených na rozvíjení verbální i neverbální komunikace. Těšíme se na další setkání. 

04. 01. 2021

Přejeme mnoho úspěchů a zdraví v Novém roce

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 222 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět