Aktuality

10. 11. 2020

Mikulášská dražba hledá partnery a dárce

Už za čtyři týdny začne 9. ročník Mikulášské dražby a její přípravy jsou v plném proudu. Ještě stále hledáme partnery a dárce, kteří by se do dražby zapojili věnováním zajímavého předmětu, voucheru nebo zážitku. Více informací níže v letáčku, tak se ozvěte :)

PS: už teď víme, že se všichni máme na co těšit :)

 
22. 10. 2020

Empowerment lidí s postižením

Rytmus Východní Čechy, o.p.s. je součástí projektu Empowerment lidí s mentálním postižením a jejich podpora při obhajobě vlastních práv. V sobotu 17.10. se uskutečnilo videosetkání věnované přípravě kurzu sebeprezentačních a sociálních dovedností (pro lidi s mentálním postižením, proběhne v roce 2021), které bylo alternativou plánovaného celovíkendového setkání v Praze. Tak snad už příště naživo :)

Projekt je financován z Active Citizens fund. 

#sodvahou

#pristupnaspolecnost

 
 
09. 10. 2020

Kurz společenského vystupování

Do probíhajícího Kurzu společenského vystupování se přihlásilo 6 zájemců. Chtěli by se dozvědět, jak správně komunikovat, jak se vyvarovat prohřeškům proti správnému chování a prověřit si získané dovednosti při návštěvě kavárny, restaurace nebo muzea. Na posledním setkání jsme si zopakovali jak správně verbálně komunikovat a na co si dávat pozor (oční kontakt, intonace, hlasitost apod.). U neverbální komunikace účastníci předváděli emoce a situace dle zadaných úkolů. Všichni se aktivně zapojovali a těší se na další setkání.

08. 10. 2020

Pozvání na přednášku

Nenechte si ujít zajímavou a užitečnou přednášku s tématem "Jak pomoci uživateli našich služeb, pokud se stane obětí trestného činu"

06. 10. 2020

Zapojte se do Mikulášské dražby

29. 09. 2020

Návštěva synagogy v Heřmanově Městci

Ani déšť neodradil účastníky setkání Nebuď pecka! V pátek 25.9. navštívili Heřmanův Městec, kde je čekala prohlídka Synagogy doplněná o zajímavý výklad. Společně strávené odpoledne pak zakončili sladkou tečkou v kavárně Levandule.

 
 
 
29. 09. 2020

Volby 2020

Tento týden rezonovalo téma krajských voleb také na setkání sebeobhájců v Chrudimi. Řešili jsme, kdo půjde volit a proč, kdo nepůjde a proč. Podívali se na video, proč je účast u krajských voleb důležitá a připravili transparenty s důvody, proč k volbám jít. Připravili jsme se opravdu zodpovědně. 

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět