Aktuality

23. 09. 2020

Zářijový výšlap s Peckou

Věděli jste, že 25. září je světový den turistiky? Pojďme tento den společně oslavit a strávit při akci Nebuď pecka. A jak jinak, než parádní procházkou v přírodě. Tak neseďte doma a přidejte se k nám. Akce je pro každého.

Pokud máte zájem se přidat, kontaktujte nás na tel. čísle 777 742 139, na emailu nesetrilova@rytmusvychod.cz nebo na našich FB stránkách. Těšíme se na Vás :)

 

23. 09. 2020

Žít normální život

Náš projekt ŽÍT NORMÁLNÍ ŽIVOT získal na Burze filantropie v Ústí nad Orlicí podporu ve výší 20 000,-Kč.
DĚKUJEME firmám Iveco, Konzum, městu Ústí nad Orlicí a samozřejmě Koalici nevládek Pardubicka.

 

04. 08. 2020

Nebuď pecka!

Nebuď pecka a pojď s námi ven! Tohle heslo mohlo po zrušení nouzového stavu znovu ožít a my jsme za to moc vděční.  Řídilo se jím 21 účastníků akce z Chrudimi, Pardubic, Slatiňan i Přelouče. Piknik a venčení čtyřnohých kamarádů proběhlo 23. 7. v krásném parku Střelnice v Chrudimi. Další fotky z vydařeného odpoledne můžete shlédnout zde nebo kliknutím na fotku.

 

30. 06. 2020

Výroční zpráva za rok 2019

Chcete se dozvědět, co se v Rytmusu v loňském roce událo? Pročtěte si naši výroční zprávu za rok 2019.

29. 05. 2020

Kupte si vstupenky na koncert

Právě byl spuštěn předprodej vstupenek na 11. benefiční koncert pro Rytmus Východní Čechy. 19. listopadu vystoupí v chrudimském divadle Dan Bárta & Illustratosphere. Vstupenky si koupíte zde.

TĚŠÍME SE :)

13. 05. 2020

Rytmus se vrací k normálnímu životu!

Od pondělí 11.5. fungujeme, za dodržení všech potřebných hygienických a ochranných opatření, jako dříve. Po celou dobu nouzového stavu jsme byli se svými klienty v kontaktu ať v mailovém, telefonickém, nebo osobním – při asistencích přímo v domácnostech. Šili jsme a rozdávali roušky, vysvětlovali situaci, zprostředkovávali kontakty s opatrovníky, zaměstnavateli nebo lékaři.  Nyní je čas se vrátit k normálnímu životu a poskytování služby. Už se těšíme!

12. 03. 2020

Ohlédnutí za první společnou akcí "Nebuď pecka"

Ve čtvrtek 5. 3. jsme se rozhodli nesedět doma jako pecky a vyrazili jsme do Pardubic na prohlídku krytu civilní obrany. Za velmi zajímavou a interaktivní prohlídku mnohokrát děkujeme pracovnicím Východočeského muzea v Pardubicích. Společně jsme se také prošli po třídě Míru, Tyršových sadech, dali si kávu a užívali si krásného počasí. Příště nás čeká festival Jeden svět a promítání dokumentárního filmu o české hudební skupině The Tap Tap.

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět