Aktuality

10. 10. 2018

Jak se vkusně nalíčit a pečovat o pleť? Seminář ve Svitavách pro veřejnost.

Jak se vkusně nalíčit a pečovat o pleť, a přitom nemít po nákupu potřebné kosmetiky v peněžence „průvan? A jak si vybrat ty správné barvy a odstíny, které budou slušivé?

Na tyto a další otázky získáte odpověď 3. listopadu na semináři (v čase 9:00 – 12:00) „Jak vypadat dobře při každé příležitosti“ v čajovně a kavárně Krásná chvíle ve Svitavách.

Svoje triky a tipy vám prozradí Michaela Zezulová, která se líčením a stylingem zabývá již dlouhodobě, a to zejména jeho uměleckými formami.

Seminář se skládá z teoretické části a praktické ukázky dvou nejčastějších typů líčení (denní, večerní), včetně postupů. Lektorka položí maximální důraz na využitelnost v praxi. Akce není určena striktně pro ženy, vítáme i zájemce z řad mužů.

Doporučujeme se předem nahlásit na trebova@rytmusvychod.cz nebo 730 518 511.

Vstupné je dobrovolné. Poznámka: nejedná se o žádnou prodejní akci či prezentaci výrobků.

 

03. 10. 2018

Úspěch na Burze filantropie v Ústí nad Orlicí

Projekt "Pracuji, bydlím, žiji" zaznamenal ohlas u donátorů v orlickoústecké Burze filantropie pořádané Koalicí nevládek Pardubicka.Dostali jsme od donátorů krásných 43 000 Kč! Děkujeme tímto firmám Konzum (Markéta Výborná), Iveco Bus (Daniela Trkalová), stejně tak Pardubickému kraji (Pavel Šotola) a městům Žamberk (Jiří Dytrt), Ústí nad Orlicí (Jiří Preclík).

Díky jejich podpoře nás (i vás) čeká celkem 5 zastávek putovní výstavy fotografií Jindřicha Beneše a Veroniky Olivy. Série fotografií chce ukázat ty lidi se zdravotním znevýhodněním, kteří se rozhodli vzepřít škatulce „postižených“, a pracují, bydlí - prostě žijí stejně, jako kdokoliv z nás.

01. 10. 2018

Ohlédnutí za koncertem

V pondělí 24.9. se v Chrudimi konal již 9. koncert, na kterém se o nezapomenutelný hudební zážitek postarala Radůza. Děkujeme všem, kteří nás podpořili! Malé ohlédnutí za koncertem najdete zde.

 

 

27. 09. 2018

2. národní konference služby Podpora samostatného bydlení

V Praze se 27. listopadu 2018 uskuteční 2. národní konference služby Podpora samostatného bydlení. Smyslem konference je zapřemýšlet o tom, jak a kam se vyvíjí služba Podpora samostatného bydlení, s čím se potkáváme a co řešíme. Jaká jsou letos hlavní témata se můžete dočíst v přiložené pozvánce. Pro přihlášení na konferenci klikněte zde.

 

 

 

18. 09. 2018

Kafebar na akci "Hledá se starosta"

Kafebar spojily síly s "Třebovskou skládkou" a 29. září se zúčastní akce přímo v České Třebové s názvem Hledá se starosta. Děkujeme za možnost připojit se. Máme pro návštěvníky připravené tématické kávové občerstvení.

Více o akci najdete zde: https://www.facebook.com/events/1913008502333714/

 

10. 09. 2018

Téměř vyprodáno!

Že ještě nemáte lístky na náš tradiční koncert? Tak to si pospěšte, za chvíli bude vyprodáno! Na letošní, už 9. koncert, se můžete těšit v pondělí 24. září v divadle Karla Pippicha v Chrudimi. Nenechte si ujít skvělý hudební zážitek, o který se tentokrát postará Radůza!

31. 07. 2018

Hledáme dárce pro letošní Mikulášskou dražbu

Aktuálně hledáme dárce aukčních předmětů do letošní Mikulášské dražby. Dar máte možnost si odepsat z daní.  Máte-li zájem akci darováním předmětu do dražby podpořit, kontaktujte Nikolu Hájkovou (730 891 326, hajkova@rytmusvychod.cz).

Jde to i dalšími způsoby: http://aukce.rytmusvychod.cz/informace-3-podporte-nas.html

 

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 469 621 599, 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět