Aktuality: Chrudim

30. 06. 2020
Chrudim

Výroční zpráva za rok 2019

Chcete se dozvědět, co se v Rytmusu v loňském roce událo? Pročtěte si naši výroční zprávu za rok 2019.

29. 05. 2020
Chrudim

Kupte si vstupenky na koncert

Právě byl spuštěn předprodej vstupenek na 11. benefiční koncert pro Rytmus Východní Čechy. 19. listopadu vystoupí v chrudimském divadle Dan Bárta & Illustratosphere. Vstupenky si koupíte zde.

TĚŠÍME SE :)

13. 05. 2020
Chrudim

Rytmus se vrací k normálnímu životu!

Od pondělí 11.5. fungujeme, za dodržení všech potřebných hygienických a ochranných opatření, jako dříve. Po celou dobu nouzového stavu jsme byli se svými klienty v kontaktu ať v mailovém, telefonickém, nebo osobním – při asistencích přímo v domácnostech. Šili jsme a rozdávali roušky, vysvětlovali situaci, zprostředkovávali kontakty s opatrovníky, zaměstnavateli nebo lékaři.  Nyní je čas se vrátit k normálnímu životu a poskytování služby. Už se těšíme!

12. 03. 2020
Chrudim

Ohlédnutí za první společnou akcí "Nebuď pecka"

Ve čtvrtek 5. 3. jsme se rozhodli nesedět doma jako pecky a vyrazili jsme do Pardubic na prohlídku krytu civilní obrany. Za velmi zajímavou a interaktivní prohlídku mnohokrát děkujeme pracovnicím Východočeského muzea v Pardubicích. Společně jsme se také prošli po třídě Míru, Tyršových sadech, dali si kávu a užívali si krásného počasí. Příště nás čeká festival Jeden svět a promítání dokumentárního filmu o české hudební skupině The Tap Tap.

03. 03. 2020
Chrudim

Nebuď pecka a pojď s námi ven!

Tak zní nové heslo pro aktivní trávení volného času, které se Rytmus rozhodl organizovat. Každý měsíc vyrazíme na nějaké zajímavé místo a užijeme si smysluplně strávený čas společně. Co nás čeká? Pikniky, exkurze, kino, kávičky a spoustu dalšího. První setkání nás čeká již tento čtvrtek 5.3. v Pardubicích.

28. 02. 2020
Chrudim

Nemusíš s láskou, stačí s citem

Přijďte s námi oslavit Mezinárodní den sociální práce 17.3. do kavárny Krásná chvíle ve Svitavech.
Od 16,30 budeme promítat film Nemusíš s láskou, stačí s citem.
Těšíme se na Vás.

08. 01. 2020
Chrudim

Známe výtěžek z Mikulášské dražby

Rozdáno, dopočítáno, sečteno a podtrženo... Výtěžek 8. Mikulášské dražby je skvělých 74 962,-Kč. Celá částka poslouží k tomu, abychom mohli našim klientům i nadále poskytovat naše služby v potřebném rozsahu

Děkujeme všem dárcům a dražitelům, kteří se do letošní aukce zapojili!
 

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět