Benefiční koncerty

RADŮZA (2018)

V pondělí 24.9.2018 jste mohli navštívit divadlo Karla Pippicha v Chrudimi a užít si již 9. ročník koncertu, na kterém vystoupila Radůza. Kdo si ho nenechal ujít jistě potvrdí, že šlo o úžasný hudební zážitek provázený skvělým humorem a nadšeně tleskajícími diváky. A i letos se těšil nemalému úspěchu, protože čistý výtěžek je krásným 110 662,-Kč. Velké díky patří všem, kteří přišli a tím podpořili naši činnost! Malé ohlédnutí za koncertem najdete zde.

 

VLASTA REDL (2017)

V pondělí 9. října jste mohli zavítat na náš v pořadí již osmý benefiční koncert pořádaný v Chrudimi v divadle Karla Pippicha. O atmosféru plnou humoru a skvělé hudby se letos postarali Vlasta Redl s kapelou Tichá parta. Celkový výtěžek z koncertu činí krásných 102 779 Kč. Všem, kteří přišli a podpořili tak naši činnost, patří velké díky! Fotografie z koncertu si můžete prohlédnout zde.

 

DASHA & PAJKY PAJK (2016)

Již sedmým rokem se konal benefiční koncert v Chrudimi. Tato tradiční událost se uskutečnila 3. října v divadle Karla Pippicha. Úžasnou atmosféru večera vykouzlila a o nezapomenutelný hudební zážitek se postarala zpěvačka Dasha v doprovodu skupiny Pajky Pajk. Celkový výtěžek z koncertu činí 97 909 Kč. Velké poděkování tedy patří všem, kteří přišli a podpořili nás. Fotografie z koncertu zobrazíte zde.

BRATŘI EBENOVÉ (2016)

Úžasná hudba, skvělý humor a nadšení diváci. V takovém duchu se nesl v pořadí již druhý benefiční koncert v Pardubicích, na kterém vystoupili Bratři Ebenové se svou kapelou. Koncert se uskutečnil ve čtvrtek 26.5. v Kulturním domě Hronovická. Děkujeme všem, kteří přišli a podpořili naši činnost. Fotografie z koncertu si můžete prohlédnout zde.

 

Jan Budař (2015)

 

V pořadí již šestý chrudimský benefiční koncert se uskutečnil 19.10.2015 v divadle Karla Pippicha v Chrudimi. O skvělý hudební zážitek se postaralo trio Jana Budaře ve složení Petry Malíškové, Josefa Štěpánka a Jana Budaře. Celkový výtěžek z koncertu je 107 852 Kč. Všem, kteří přišli a podpořili nás patří velké díky. Fotografie z koncertu si můžete prohlédnout zde.

Hradišťan (2015)

V pátek 5.6.2015 rozezněla Sukovu síň Domu hudby v Pardubicích skupina Hradišťan s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou. Celý benefiční koncert byl provázený úžasnou hudbu a přátelskou atmosférou. Velké díky patří všem, kteří přišli a podpořili naši činnost. Fotogalerii z prvního benefičního koncertu v Pardubicích zobrazíte zde

 

Condurango (2014)

První adventní neděli 30. 11. 2014 vystoupila Bára Hrzánová se skupinou Condurango v Chrudimském divadle. V pořádí již pátý benefiční koncert byl velmi úspěšný. Nadace Divoké husy zdvojnásobila částku z prodaného vstupného a darovala tak o.p.s. Rytmus Chrudim 53 550,- Kč. Celkový výtěžek z koncertu je 150 321,- Kč. Výtěžek použijeme na zajištění nové služby Podpora samostatného bydlení, například na nákup trezoru pro cennosti uživatelů, na vzdělávání pracovníků a nákup pomůcek k nácviku dovedností v domácnosti.

Hradišťan (2013)

Benefiční koncert skupiny Hradišťan sklidil u diváků velký úspěch. Umělecký vedoucí Jiří Pavlica se skupinou potěšili diváky bohatým repertoárem skladeb prolínající se různými hudebními žánry. Výtěžek koncertu je 80 974 Kč a bude použit na zajištění sociální služby pro uživatele. Všem sponzorům a dárcům děkujeme za podporu. Fotogalerii z benefičního koncertu zobrazíte zde. Více informací naleznete v tiskové zprávě.

Bratři Ebenové (2012)

Ve čtvrtek 4.října 2012 zahráli, zazpívali, pobavili a přátelskou atmosférou potěšili diváky bratři Ebenové se svou kapelou. Fotografie z našeho třetího, a zdaleka ne posledního benefičního koncertu, si můžete prohlédnout zde.

Výtěžek z koncertu byl 67 498,- Kč. Více informací se dočtete v tiskové zprávě. Děkujeme sponzorům, dárcům a všem našim dobrovolníkům.

Vlasta Redl (2011)

Rádi bychom Vás prostřednictvím fotoalba informovali o tom, co jsme pořídili z peněz z benefičního koncertu. Děkujeme za Vaši podporu…

Jablkoň (2010)

V současné chvíli již víme, že celkový výtěžek z koncertu je 25 962 Kč. Díky darům vybraným po ukončení koncertu jsme obdrželi 6 453 Kč. Tiskovou zprávu naleznete zde.

Všem, kteří přispěli na naši činnost, děkujeme.

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 469 621 599, 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět