Aktuality

13. 05. 2020

Rytmus se vrací k normálnímu životu!

Od pondělí 11.5. fungujeme, za dodržení všech potřebných hygienických a ochranných opatření, jako dříve. Po celou dobu nouzového stavu jsme byli se svými klienty v kontaktu ať v mailovém, telefonickém, nebo osobním – při asistencích přímo v domácnostech. Šili jsme a rozdávali roušky, vysvětlovali situaci, zprostředkovávali kontakty s opatrovníky, zaměstnavateli nebo lékaři.  Nyní je čas se vrátit k normálnímu životu a poskytování služby. Už se těšíme!

12. 03. 2020

Ohlédnutí za první společnou akcí "Nebuď pecka"

Ve čtvrtek 5. 3. jsme se rozhodli nesedět doma jako pecky a vyrazili jsme do Pardubic na prohlídku krytu civilní obrany. Za velmi zajímavou a interaktivní prohlídku mnohokrát děkujeme pracovnicím Východočeského muzea v Pardubicích. Společně jsme se také prošli po třídě Míru, Tyršových sadech, dali si kávu a užívali si krásného počasí. Příště nás čeká festival Jeden svět a promítání dokumentárního filmu o české hudební skupině The Tap Tap.

03. 03. 2020

Nebuď pecka a pojď s námi ven!

Tak zní nové heslo pro aktivní trávení volného času, které se Rytmus rozhodl organizovat. Každý měsíc vyrazíme na nějaké zajímavé místo a užijeme si smysluplně strávený čas společně. Co nás čeká? Pikniky, exkurze, kino, kávičky a spoustu dalšího. První setkání nás čeká již tento čtvrtek 5.3. v Pardubicích.

28. 02. 2020

Nemusíš s láskou, stačí s citem

Přijďte s námi oslavit Mezinárodní den sociální práce 17.3. do kavárny Krásná chvíle ve Svitavech.
Od 16,30 budeme promítat film Nemusíš s láskou, stačí s citem.
Těšíme se na Vás.

08. 01. 2020

Známe výtěžek z Mikulášské dražby

Rozdáno, dopočítáno, sečteno a podtrženo... Výtěžek 8. Mikulášské dražby je skvělých 74 962,-Kč. Celá částka poslouží k tomu, abychom mohli našim klientům i nadále poskytovat naše služby v potřebném rozsahu

Děkujeme všem dárcům a dražitelům, kteří se do letošní aukce zapojili!
 
15. 12. 2019

Vánoce v Rytmusu

Jako každý rok, jsme se i letos v předvánočním čase sešli se všemi uživateli Rytmusu a užili si společně strávený den. Ten se nesl ve znamení lahodného cukroví, voňavého svařáku a vánoční nálady. Kdo chtěl, mohl si vyrobit originální vánoční přáníčko a podarovat jím někoho blízkého. Děkujeme všem, kteří přišlí a zasloužili se o klidnou předvánoční atmosféru :)

15. 12. 2019

SKONČIL KURZ PRVNÍ POMOCI

Po 8 týdnech úspěšně skončil kurz Základy první pomoci. Účastníci kurzu se každý týden sešli na dvě hodiny a probírali a hlavně prakticky trénovali úkoly důležité k poskytnutí první pomoci a záchraně lidského života. Od volání na tísňovou linku, přes vyšetření zraněného až po zástavu masivního krvácení a resuscitaci. Do kurzu se zapojil také zkušený záchranář, pod jehož vedením mohli účastníci trénovat resuscitaci. 

A máme velkou radost, že všichni účastníci zvládly kurz úspěšně absolvovat a odnáší si nové vědomosti a dovednosti. Všem gratulujeme :) 

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět