Aktuality

16. 03. 2021

Den sociální práce 2021

Milí kolegové, vážení podporovatelé, drazí přátelé, pojďte s námi oslavit den sociální práce!
Náš původní plán byl slavit dnešní den konferencí a osobním setkáním, bohužel to však není možné. Proto posíláme video, které jsme pro Vás společně s pány Petrem Eisnerem a Hynkem Jůnem, kteří měli na konferenci hovořit, připravili.

Věříme, že pro Vás bude zajímavé. Video spustíte zde nebo kliknutím na obrázek.

Přejeme Vám příjemné jarní dny a pevné zdraví. A příště snad osobně na viděnou :-)

 
03. 03. 2021

Pecka v síti jede

Pecka v síti jede i v únoru. Další online setkání se uskuteční 11.3. ve 14 hodin. Jak tento skvělý projekt vznikl a jak se do něj zapojit se můžete dozvědět v článku, který vyšel v Chrudimských novinách

25. 02. 2021

Podpora klientky v karanténě

V Rytmusu vždy podporujeme všechny naše klienty v co největší samostatnosti... Doba covidová pro nás ale připravuje nové výzvy. Podívejte se, jak to vypadá, když je jedna z našich klientek v karanténě... Video zobrazíte kliknutí na tento odkaz nebo kliknutím na fotku.

12. 02. 2021

Kurz společenského vystupování

Po dlouhé pauze jsme se opět setkali s účastníky kurzu Společenského vystupování ze stacionáře Jitřenka v Chrudimi. Na začátku jsme si osvěžili pravidla kurzu. Opakování znalostí z předchozích setkání jsme využili i k tomu, abychom seznámili s kurzem společenského vystupování nového účastníka. Poté si všichni vyzkoušeli několik aktivit zaměřených na rozvíjení verbální i neverbální komunikace. Těšíme se na další setkání. 

04. 01. 2021

Přejeme mnoho úspěchů a zdraví v Novém roce

04. 01. 2021

Výtěžek Mikulášské dražby

Vážené dámy a pánové, přátelé, hlásíme do světa, že výtěžek letošní Mikulášské dražby je krásných 73 279,- Kč.

Děkujeme Vám všem za podporu a účast i v tomto nelehkém roce, velmi si toho vážíme.

30. 11. 2020

9. ročník Mikulášské dražby

Vánoční dárky s trochou adrenalinu a k tomu dobrý pocit? Tak přesně to je naše benefiční Mikulášská dražba. Vypukne již zítra 1.12. a potrvá do 4.12. A máte se rozhodně na co těšit. Registrovat se a dražit můžete zde.

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět