Aktuality: Česká Třebová

17. 08. 2023
Česká Třebová

Ve Svitavách se opět začnou scházet sebeobhájci

Srdečně zveme všechny zájemce, kteří se chtějí připojit ke vznikající skupině sebeobhájců, na 20. září od 15 hodin do kanceláře Rytmusu ve Svitavách.

A kdo jsou vlastně sebeobhájci? Lidé, kteří sdílejí své názory, potřeby a vzájemně se podporují. Učí se mluvit sami za sebe, rozhodovat a brát na sebe za svá rozhodnutí zodpovědnost. 

 

 
 
10. 07. 2023
Česká Třebová

Přijďte na naši výstavu do Laskavárny

Zveme na aktuálně probíhající výstavu "Pracuji, bydlím, žiji", kterou si můžete prohlédnout až do konce srpna v kavárně Laskavárna v Moravské Třebové.

Fotografie jsou z dílny autorů Veroniky Olivy a Jindřicha Beneše. Každou fotografii doplňuje krátký příběh člověka se zdravotním znevýhodněním, který je na ni zachycen. 

 

 

03. 05. 2023
Česká Třebová

Ohlédnutí za oslavami ve Svitavách

Krátké ohlédnutí za oslavami 10 let působnosti Rytmusu na Svitavsku.

Děkujeme za spolupráci Městské knihovně ve Svitavách, Ženám zpěvným, Nadaci Josefa Plívy a Cactus květiny za sponzorský dar.

 

 

10. 03. 2023
Česká Třebová

Rytmus na Svitavsku oslaví kulatiny

V roce 2023 slavíme 10 let působnosti ve svitavském a orlickoústeckém okrese!

Během naší existence na Svitavsku jsme doposud podpořili téměř dvě stovky osob se zdravotním znevýhodněním. Kulatiny bychom rádi oslavili s vámi, proto jsme připravili následující akce:

Promítání filmu Šampioni - ve spolupráci s Městskou knihovnou ve Svitavách, v rámci filmového klubu, 3. dubna v 18:00, KC Fabrika, bar u knihovny. Vstup volný.

Koncert Žen zpěvných - 20. dubna v 18:00, přednáškový sál Nadace Josefa Plívy. Vstupné dobrovolné.

V jednání je taktéž benefiční sportovní akce; budeme vás včas informovat.

Děkujeme všem klientům, jednotlivcům, organizacím i firmám, kteří nás podporují. Více o plánovaných oslavách a aktuálním dění u nás se dozvíte na Facebooku a Instagramu.

06. 09. 2019
Česká Třebová

Jak se bezpečně chovat na internetu? Dvě přednášky s odborníky pro veřejnost v České Třebové

Zveme tímto širokou veřejnost na cyklus dvou přednášek (určených pro dospělé) s názvem Jak se chovat bezpečně na internetu. 

První z přednášek se bude konat 2. října v 15:30, přednášející bude Bc. Lenka Vilímková, preventistka policie ČR. Druhá přednáška se bude konat o týden později, 10. října, také v 15:30, přednášejícím bude Ing. Petr Kadlec. DiS. Podrobnosti k přednášeným tématům naleznete níže v pozvánce. 
 
Akci organizačně zajišťuje Rytmus Východní Čechy, o.p.s. a Kulturní centrum Česká Třebová. Místem konání je malý salonek Kulturního centra na ulici Nádražní v České Třebové.
 
Je třeba, aby zájemci potvrdili svou účast do 30. 9. 2019 na emailu fucikova@rytmusvychod.cz nebo na telefonu 734 590 689. 
 
 
05. 09. 2019
Česká Třebová

Ohlédnutí za vernisáží výstavy fotografií ve Svitavách

 

 

 

 

 

 

 

21. 08. 2019
Česká Třebová

Pozvánka na vernisáž do Svitav

Srdečně zveme na slavnostní vernisáž výstavy fotografií "Pracuji, bydlím, žiji" do IV. podlaží Fabriky ve Svitavách. Výstavu zahájíme ve čtvrtek 5. 9. 2019 v 17 hodin. Přijďte si odpočinout od shánění kružítek, sešitů a cviček ;-) 

 

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 222 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět