Aktuality: Česká Třebová

08. 11. 2018
Česká Třebová

Hledáme sociálního pracovníka na pobočku v České Třebové

Více informací v nabídce níže nebo na telefonu 730 518 511, mailu bigmore@rytmusvychod.cz (Lenka Bigmore, vedoucí pracoviště Česká Třebová)

 

06. 11. 2018
Česká Třebová

Kafebaristé mají rušný podzim

Kafebaristé zaznamenali rušný podzim. Kávu s příběhem prodávali hned na několika akcích - Hledá se starosta v České Třebové, Integračním dnu v Ústí nad Orlicí a taktéž na tamním Úřadu práce.

Děkujeme všem zákazníkům za přízeň a doufáme, že úspěšná sezóna bude pokračovat i nadále.

 

 

10. 10. 2018
Česká Třebová

Jak se vkusně nalíčit a pečovat o pleť? Seminář ve Svitavách pro veřejnost.

Jak se vkusně nalíčit a pečovat o pleť, a přitom nemít po nákupu potřebné kosmetiky v peněžence „průvan? A jak si vybrat ty správné barvy a odstíny, které budou slušivé?

Na tyto a další otázky získáte odpověď 3. listopadu na semináři (v čase 9:00 – 12:00) „Jak vypadat dobře při každé příležitosti“ v čajovně a kavárně Krásná chvíle ve Svitavách.

Svoje triky a tipy vám prozradí Michaela Zezulová, která se líčením a stylingem zabývá již dlouhodobě, a to zejména jeho uměleckými formami.

Seminář se skládá z teoretické části a praktické ukázky dvou nejčastějších typů líčení (denní, večerní), včetně postupů. Lektorka položí maximální důraz na využitelnost v praxi. Akce není určena striktně pro ženy, vítáme i zájemce z řad mužů.

Doporučujeme se předem nahlásit na trebova@rytmusvychod.cz nebo 730 518 511.

Vstupné je dobrovolné. Poznámka: nejedná se o žádnou prodejní akci či prezentaci výrobků.

 

03. 10. 2018
Česká Třebová

Úspěch na Burze filantropie v Ústí nad Orlicí

Projekt "Pracuji, bydlím, žiji" zaznamenal ohlas u donátorů v orlickoústecké Burze filantropie pořádané Koalicí nevládek Pardubicka.Dostali jsme od donátorů krásných 43 000 Kč! Děkujeme tímto firmám Konzum (Markéta Výborná), Iveco Bus (Daniela Trkalová), stejně tak Pardubickému kraji (Pavel Šotola) a městům Žamberk (Jiří Dytrt), Ústí nad Orlicí (Jiří Preclík).

Díky jejich podpoře nás (i vás) čeká celkem 5 zastávek putovní výstavy fotografií Jindřicha Beneše a Veroniky Olivy. Série fotografií chce ukázat ty lidi se zdravotním znevýhodněním, kteří se rozhodli vzepřít škatulce „postižených“, a pracují, bydlí - prostě žijí stejně, jako kdokoliv z nás.

18. 09. 2018
Česká Třebová

Kafebar na akci "Hledá se starosta"

Kafebar spojily síly s "Třebovskou skládkou" a 29. září se zúčastní akce přímo v České Třebové s názvem Hledá se starosta. Děkujeme za možnost připojit se. Máme pro návštěvníky připravené tématické kávové občerstvení.

Více o akci najdete zde: https://www.facebook.com/events/1913008502333714/

 

14. 06. 2018
Česká Třebová

Rušný červen na pobočce v České Třebové

Sice se blíží čas dovolených, ale v Rytmusu máme stále napilno. Zejména červen je/byl plný zajímavých akcí a setkání.

Namátkou: proběhly prezentace služby v praktické škole, stáž v pražském Rytmusu; zúčastnili jsme se taktéž konference pořádané Asociací pracovní reahbilitace ČR a setkání poskytovatelů služby Podpora samostatného bydlení. A další akce nás do velkých prázdnin ještě čekají - pracovní piknik v Litomyšli, setkání v Praze k projektu "Normalizace životních příležitostí lidí s postižením", či prezentace Rytmusu na Orlickoústecku.

Naše aktivity dokumentujeme a zveřejňujeme i na Facebooku. Staňte se našimi odběrateli a nic vám neunikne.

 

 

11. 06. 2018
Česká Třebová

Zúčastnili jsme se konference Asociace pracovní rehabilitace v Proseči

5. června jsme se zúčastnili konference projektu Rozvoj Asociace pracovní rehabilitace ČR s místem konání v Proseči.

Načerpali jsme inspiraci, dozvěděli jsme se novinky v oblasti pracovní rehabilitace, zúčastnili se zajímavých diskusí a také jsme síťovali.

 

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 469 621 599, 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět