Aktuality

24. 09. 2020

Zaměstnávání ve státní správě

V rámci spolupráce s kanceláří veřejného ochránce práv jsme se zapojili do realizace výzkumu týkajícího se zaměstnávání osob se zdravotním znevýhodněním ve státní správě. Pomohli jsme s vytipováním potřebného respondenta, přípravnou schůzkou, zajištěním doprovodu a poskytnutím podpory na setkání v Praze. Jednalo se o skupinový rozhovor 10 zástupců s různým zdravotním postižením. Cílem setkání bylo předat zkušenosti a pojmenovat překážky, se kterými se tito lidé při zaměstnávání ve státní správě setkávají. Výstupem výzkumu je sepsat doporučení pro orgány státní správy, která by mohla pomoci přizpůsobit podmínky a zvýšit zaměstnanost osob se zdravotním znevýhodněním ve státní správě. 

 

23. 09. 2020

Zářijový výšlap s Peckou

Věděli jste, že 25. září je světový den turistiky? Pojďme tento den společně oslavit a strávit při akci Nebuď pecka. A jak jinak, než parádní procházkou v přírodě. Tak neseďte doma a přidejte se k nám. Akce je pro každého.

Pokud máte zájem se přidat, kontaktujte nás na tel. čísle 777 742 139, na emailu nesetrilova@rytmusvychod.cz nebo na našich FB stránkách. Těšíme se na Vás :)

 

23. 09. 2020

Žít normální život

Náš projekt ŽÍT NORMÁLNÍ ŽIVOT získal na Burze filantropie v Ústí nad Orlicí podporu ve výší 20 000,-Kč.
DĚKUJEME firmám Iveco, Konzum, městu Ústí nad Orlicí a samozřejmě Koalici nevládek Pardubicka.

 

04. 08. 2020

Nebuď pecka!

Nebuď pecka a pojď s námi ven! Tohle heslo mohlo po zrušení nouzového stavu znovu ožít a my jsme za to moc vděční.  Řídilo se jím 21 účastníků akce z Chrudimi, Pardubic, Slatiňan i Přelouče. Piknik a venčení čtyřnohých kamarádů proběhlo 23. 7. v krásném parku Střelnice v Chrudimi. Další fotky z vydařeného odpoledne můžete shlédnout zde nebo kliknutím na fotku.

 

30. 06. 2020

Výroční zpráva za rok 2019

Chcete se dozvědět, co se v Rytmusu v loňském roce událo? Pročtěte si naši výroční zprávu za rok 2019.

29. 05. 2020

Kupte si vstupenky na koncert

Právě byl spuštěn předprodej vstupenek na 11. benefiční koncert pro Rytmus Východní Čechy. 19. listopadu vystoupí v chrudimském divadle Dan Bárta & Illustratosphere. Vstupenky si koupíte zde.

TĚŠÍME SE :)

13. 05. 2020

Rytmus se vrací k normálnímu životu!

Od pondělí 11.5. fungujeme, za dodržení všech potřebných hygienických a ochranných opatření, jako dříve. Po celou dobu nouzového stavu jsme byli se svými klienty v kontaktu ať v mailovém, telefonickém, nebo osobním – při asistencích přímo v domácnostech. Šili jsme a rozdávali roušky, vysvětlovali situaci, zprostředkovávali kontakty s opatrovníky, zaměstnavateli nebo lékaři.  Nyní je čas se vrátit k normálnímu životu a poskytování služby. Už se těšíme!

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět