Aktuality

24. 06. 2019

Kurz finanční gramotnosti je u konce

V průběhu měsíců dubna až června probíhal v Chrudimi kurz Finanční gramotnosti. Účastníci nabírali nové informace a zkušenosti jak v prostorách Rytmusu, tak v terénu. Trénovali poznávání jednotlivých mincí a bankovek, už vědí, jak poznat bezpečností prvky na bankovkách a mají povědomí o tom, kde a jak se peníze získávají. V rámci nácviku v terénu účastníci navštívili kavárnu a supermarket, kde si vyzkoušeli své teoretické znalosti v praxi. Všichni účastníci zdárně kurz dokončili, a bylo jim předáno Osvědčení o absolvování kurzu. Všem tímto gratulujeme!

12. 06. 2019

Výstava fotografií v České Třebové

Srdečně zveme na výstavu fotografií do Restaurace a kavárny Eva v České Třebové. Výstavu si zde budete moci prohlédnout od 30. června do 30. srpna.

 

05. 06. 2019

Výstava doputovala do Chrudimi

Výstava Pracuji, bydlím, žiji doputovala do Chrudimi do Kruhu zdraví. Kdo jste nestihl včerejší vernisáž, nezoufejte! Fotografie spolu s životními příběhy lidí jsou k vidění po celý červen.

Děkujeme všem, kteří pomohli s realizací výstavy!

 

 

05. 06. 2019

Startuje předprodej vstupenek!!

Odstartoval předprodej vstupenek na říjnový benefiční koncert Báry Basikové v chrudimském divadle.
Přijdte si 7. října poslechnout unikátní sólové vystoupení této skvělé zpěvačky.

23. 05. 2019

Zakončení kurzu společenského vystupování

Kurz společenského vystupování končí a účastníci si i poslední setkání dokázali na plno užít. Pro uzavření kurzu a předání osvědčení o absolvování kurzu si vybrali kavárnu Slunečnice, kde jsme si všichni vychutnali výborné nápoje a lahodné zákusky. Celý kurz probíhal od března do května a součástí bylo nejen předání teoretických informací o zásadách společenského chování, ale také trénování v praxi - v kavárnách a v restauraci. 

Gratulujeme všem účastníkům kurzu k úspěšnému absolvování!

 

23. 05. 2019

Rytmus v Českém rozhlase Pardubice

Pokud jste si ve čtvrtek 16.5. naladili Český rozhlas Pardubice, mohli jste slyšet reportáž o Rytmusu. Vy, kteří jste ji nestihli, si ji můžete přehrát na tomto odkazu. 

Dozvíte nejen to, co v Rytmusu děláme, ale také o Kafebaru či právě probíhající výstavě Pracuji, bydlím, žiji.

 

29. 04. 2019

Výstava míří do Pardubic

Zatímco v dubnu jste mohli vidět putovní výstavu s názvem PRACUJI, BYDLÍM, ŽIJI v Ústí nad Orlicí, v květnu ji budete moci navštívit v Pardubicích na Třídě Míru v Pohance - jídelně pro zdraví

Neváhejte a přijďte si prohlédnout fotky! K vidění jsou od 2.5 do 31.5.

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět