Aktuality

04. 01. 2021

Výtěžek Mikulášské dražby

Vážené dámy a pánové, přátelé, hlásíme do světa, že výtěžek letošní Mikulášské dražby je krásných 73 279,- Kč.

Děkujeme Vám všem za podporu a účast i v tomto nelehkém roce, velmi si toho vážíme.

30. 11. 2020

9. ročník Mikulášské dražby

Vánoční dárky s trochou adrenalinu a k tomu dobrý pocit? Tak přesně to je naše benefiční Mikulášská dražba. Vypukne již zítra 1.12. a potrvá do 4.12. A máte se rozhodně na co těšit. Registrovat se a dražit můžete zde.

10. 11. 2020

Mikulášská dražba hledá partnery a dárce

Už za čtyři týdny začne 9. ročník Mikulášské dražby a její přípravy jsou v plném proudu. Ještě stále hledáme partnery a dárce, kteří by se do dražby zapojili věnováním zajímavého předmětu, voucheru nebo zážitku. Více informací níže v letáčku, tak se ozvěte :)

PS: už teď víme, že se všichni máme na co těšit :)

 
22. 10. 2020

Empowerment lidí s postižením

Rytmus Východní Čechy, o.p.s. je součástí projektu Empowerment lidí s mentálním postižením a jejich podpora při obhajobě vlastních práv. V sobotu 17.10. se uskutečnilo videosetkání věnované přípravě kurzu sebeprezentačních a sociálních dovedností (pro lidi s mentálním postižením, proběhne v roce 2021), které bylo alternativou plánovaného celovíkendového setkání v Praze. Tak snad už příště naživo :)

Projekt je financován z Active Citizens fund. 

#sodvahou

#pristupnaspolecnost

 
 
09. 10. 2020

Kurz společenského vystupování

Do probíhajícího Kurzu společenského vystupování se přihlásilo 6 zájemců. Chtěli by se dozvědět, jak správně komunikovat, jak se vyvarovat prohřeškům proti správnému chování a prověřit si získané dovednosti při návštěvě kavárny, restaurace nebo muzea. Na posledním setkání jsme si zopakovali jak správně verbálně komunikovat a na co si dávat pozor (oční kontakt, intonace, hlasitost apod.). U neverbální komunikace účastníci předváděli emoce a situace dle zadaných úkolů. Všichni se aktivně zapojovali a těší se na další setkání.

08. 10. 2020

Pozvání na přednášku

Nenechte si ujít zajímavou a užitečnou přednášku s tématem "Jak pomoci uživateli našich služeb, pokud se stane obětí trestného činu"

06. 10. 2020

Zapojte se do Mikulášské dražby

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 777 222 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět