Internetová aukce

Mikulášská dražba 2018

Pojďme si společně připomenout sedmý ročník Mikulášské dražby, která je úspěšně za námi. 

V aukci jste mohli "zabojovat" o 217 aukčních položek, které věnovalo 80 dárců. Mohli jste si vydražit celou řadu zajímavých položek, od zážitků, přes vynikající jídlo a pití až po různé hodnotné předměty. Mezi ty stoprocentně patřily i dres a helma s podpisem olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého, který se i v letošním roce stal patronem dražby.

O úspěchu aukce rozhodně vypovídá i výtěžek, který činí krásných 64 255,-Kč! Výtěžek poputuje na nákup služebního vozu, který nám pomůže lépe se dostávat za uživateli i do méně dostupných míst Pardubického kraje. 

Všem, kteří se zapojili, patří velké díky!

Mikulášská dražba 2017

V pořadí již šestá benefiční internetová aukce se nesla ve znamení velké změny, a to změny jména na Mikulášskou dražbu. Co se však nezměnilo, je množství zajímavých položek, které jste mohli dražit. Od prohlídky mléčné farmy, přes poukazy na výtečné pokrmy až po sběratelské kousky od známých sportovců, jako jsou Václav Kadlec a Ondřej Moravec. Patronem dražby se opět stal náš olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý, který do aukce přispěl cennými dary v podobě dresu a přilby.

Do aukce se zapojilo 68 dárců, kteří věnovali 141 aukčních položek.

Výtěžek aukce, kteří činí krásných 54 349,- Kč, bude použit na úpravu a tisk knihy dobré praxe pro zaměstnavatele s názvem „Pracujeme“ a kurz první pomoci pro uživatele.

Tímto děkujeme všem dražitelům a dárcům, kteří se do aukce zapojili!

Čertovská dražba 2016

65 dárců, 227 aukčních položek a přes 120 dražitelů. Tak vypadala letošní, v pořadí již pátá benefiční internetová aukce s názvem Čertovská dražba.

V aukci jste si mohli vydražit mnoho zajímavých položek, od letenky na let horkovzdušným balonem, přes poukazy na zboží a lahodné pokrmy až po mobilní telefon s podpisem Jaroslava Kulhavého, patrona celé dražby. A výtěžek, který činí 80 843 Kč je určitě úspěchem. Bude využit na pořízení druhého osobního automobilu, který zefektivní poskytování našich služeb a zajistí lepší dostupnost.

Všem dražitelům a dárcům patří veliké díky!

Čertovská dražba 2015

Již čtvrtá benefiční internetová aukce s názvem Čertovská dražba sklidila i letos velký úspěch. 

Zúčastnění dražitelé mohli vybírat z 255 aukčních položek, které do aukce věnovalo 83 dárců nejen z Pardubického kraje. V aukci jste mohli získat podepsaný reprezentační dres Jaroslava Kulhavého, možnost užít si projížďku s tímto výjimečným cyklistou, pochutnat si na potravinách z Lokálky a mnoho dalšího. 

Čistý výtěžek po odečtení provozních nákladů spojených s uskutečněním aukce činí 68 283,- Kč. Výtěžek bude použit na pořízení osobního automobilu, který zefektivní poskytování našich služeb a zajistí dostupnost služeb v regionech, kde je téměř nemožné využít veřejné dopravy. 

Všem, kteří se do naší benefiční aukce zapojili patří velké díky!

Čertovská dražba 2014

Poprvé, podruhé, potřetí, prodáno - Čertovská dražba

Třetí benefiční internetovou aukci podpořil olympijský cyklista Jaroslav Kulhavý nebo lyžař Ondřej Bank. Kromě hodnotných darů darovali sportovci do dražby například skvělý zážitek v podobě společné jízdy na kole a podobně. O oblibě a úspěšnosti celé aukce vypovídá také počet zapojených dražitelů, kterých bylo přes 120. Celkový výtěžek aukce činí 56 737,- Kč. Věcné dary a hodnotné poukazy do aukce věnovali sponzoři a dárci. 

Výtěžek z aukce použijeme na pořízení obrázkových piktogramů pro uživatele. Piktogramy budou také důležitou pomůckou v nové službě Podpora samostatného bydlení a umožní uživatelům snáze se orientovat v nových situacích, které jsou součástí běžného života.

Čertovská dražba 2013

Naše v pořadí druhá internetová aukce - Čertovská dražba, trvala od 1. do 5.12.2013. Do aukce se aktivně zapojilo více jak 100 dražitelů. Dražilo se okolo 150 aukčních položek, které do aukce věnovalo 63 sponzorů z celého Pardubického kraje. Čistý výtěžek po odečtení provozních nákladů spojených s uskutečněním aukce činí 25 637,- KčVýtěžek využijeme na vybavení konzultační místnosti v Chrudimi(pořídíme stůl a židle pro uživatele služby) a na rozjezd nově vzniklé služby sociální rehabilitace na Orlickoústecku a Svitavsku. Vydražily se netradiční zážitky, jako například vstup do lanového centra, let balónem a mnoho dalších, nebo zajímavé dárkové poukazy a hodnotné předměty. 

Vstup do aukce zde: www.aukce.rytmuschrudim.cz

Vánoční aukce 2012

Naše první Internetová aukce nám přinesla výtěžek ve výši 7 280,- Kč. Všem dárcům a lidem, kteří se do této aktivity zapojili, děkujeme a velice si jejich angažovanosti vážíme. Výtěžek použijeme na překlenutí finančně nestabilního období 1. čtvrtletí tohoto roku.

Potřebujete více informací?

Jsme na telefonu 469 621 599, 777 922 139
nebo pište na chrudim@rytmusvychod.cz

Nahoru Zpět